У поліції розповіли, скільки зброї здали черкащани за два тижні

18 жовтня 2016, 19:00

зброя

На території Черкаської області вже два тижні триває місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових пристроїв, який розпочався 1 жовтня 2016 року. За час проведення заходів троє осіб, які добровільно здали зброю та боєприпаси звільнені від кримінальної відповідальності.

Оперативна обстановка в Україні залишається складною. Значному її загостренню певною мірою сприяє наявність у населення великої кількості вогнепальної зброї. Саме проблема її незаконного поширення викликає занепокоєння органів Національної поліції. За два тижня місячника добровільної здачі зброї, до територіальних органів Черкащини добровільно здали 58 одиниць зброї, 13071 боєприпасів, 2 снаряди та 21 спецзасіб. Трьох громадянин звільнено від відповідальності за добровільну здачу зброї, яка зберігалася незареєстрованою.

Керівництво Головного управління Національної поліції в Черкаській області звертається до всіх громадян області з проханням взяти активну у часть у цьому заході. Вогнепальна зброя, боєприпаси та вибухівка, які незаконно зберігаються окремими громадянами, містять у собі величезну небезпеку для життя дорослих і насамперед, дітей. Отже, найбільш доцільним таправильним було б рішення зареєструвати в особисте користування або добровільно здати зброю до підрозділів ГУНП.

Довідки за телефонами: (0472) 39-35-20, 39-34-84.

Вгору