У Південно-Західному районі хочуть побудувати фонтан

10 жовтня 2016, 17:17

fontan1

КП "Черкасиводоканал" дали доручення розробити проект щодо встановлення фонтану у Південно-Західному районі.

Про це сьогодні під час прес-конференції щодо підсумків оцінки проектів громадського бюджету департаментами Черкаської міської ради повідомив заступник директора департаменту ЖКК Андрій Наумчук.

У рамках Громадського бюджету черкащани подали проект щодо будівництва фонтану у Південно-Західному районі по алеї Генерала Путейка. Втім, проект не допустили до голосування через проблему з підводом води у визначене місце.

- Ми з водоканалом досить довго вивчали можливість встановлення фонтану в тому районі. Там, окрім мереж, ще є проблема з підводом води. Якщо усі ці заходи передбачити, то це вийде за межі 1 млн грн (який передбачає Громадський бюджет на проект). Але оскільки у цьому мікрорайоні немає фонтанів, водоканалу дано доручення розробити окремий проект і винести його на розгляд міської ради. Вартість сухого фонтану перевищує суму 1 млн грн. Наприклад, вартість фонтану в Долині троянд становить близько 2,5 млн грн, а ставити якийсь маленький фонтан, щоб вкластися у 1 млн грн, я вважаю, - недоречно. Якщо робити у ПЗР місце для відпочинку, його потрібно зробити гарним, а не обмежуватися цією сумою, - зазначив Андрій Наумчук.

Він наголосив, що разом з департаментом архітектури та містобудування ЧМР буде визначено ділянку, де в майбутньому можна буде збудувати фонтан, і до кінця року міській раді буде запропоновано якесь рішення.

- Перше, що потрібно з'ясувати, - це яким чином туди підвести воду, можливо, це буде не на алеї Путейка, а десь поруч. Те саме стосується й інших фонтанів, які були запропоновані:  в парку "Перемога", на Чорновола-Шевченка. Якщо у парку ми будемо будувати фонтан, його вартість не може обмежуватися сумою громадського бюджету. Це повинен бути гарний фонтан, який був би окрасою парку, - зазначив чиновник.

Вгору