сьогодні
10 грудня 2016
09 грудня 2016

22:57

У одному з черкаських готелів ігнорують зауваження Антимонопольного комітету

Вид_отеля_Апельсин,_Черкассы

Голова черкаського відділу АМК Юлія Чемич повідомила, що готелю “Апельсин” грозить штраф за ігнорування вимог Антимонопольного комітету, пише Інфоміст.

– Деякі готелі на Черкащині мають зірковий статус. Коли ми направили вимоги, щоб вони підтвердили свідоцтва на зірки, то виявилося, що в жодного готелю Черкас немає свідоцтва. Ми запросили їх на круглий стіл. Я була вражена, що багато хто не прийшов. Нами були надані рекомендації щодо усунення порушення. Тоді готель “Оптіма” показав, що протягом місяця можна отримати повний пакет документів і абсолютно на законних підставах заявляти себе як готель із категорією «три зірки».

Чемич розповіла, що по готелю “Апельсин” відкрито дві справи: одна за недобросовісну конкуренцію, інша за подання недостовірної інформації органам Комітету.

– Вони ж влітку “познімали” зірки у себе на фасаді (сміється). Але от в 2014 році в них був «Ревізор». Ми написали запит на «Новий канал» і отримали відповідь: диск зі зйомкою програми та перелік осіб, які входили до знімальної групи в Черкасах. І там все показано і розказано, зокрема і зірки. Розумієте, не треба обманювати.

  
Коментарі - 0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


*

* Модератор має право без попередження та додаткових пояснень видаляти коментарі, які не відповідають ПРАВИЛАМ сайту.

КАЖУТЬ ЩО...
СОЦ. МЕРЕЖІ
Читайте нас на Facebook

AVTOsale.ua-всі пропозиції з продажу авто Вашого міста.
Слідкуйте за свіжими новинами в Україні на UKR.NET
Афіша всіх фільмів в кіно на KINOafisha.ua.
Погоду в Черкасах на тиждень дивись на Sinoptik.ua.