сьогодні
10 грудня 2016
09 грудня 2016
Loading...

12:00

У музеї презентують нову версію походження Черкас

14211985_1262057187162267_96601177334054420_n

15 вересня о 15.30 в Черкаському обласному краєзнавчому музеї відбудеться конференція-презентація «Походження Черкас: Версія 2.0». Під час заходу буде представлено широкому загалу книгу «Археологія та рання історія Черкас», що перевертає уявлення про заснування нашого міста, пише Черкаський край.

Автори видання, доктор наук, професор кафедри міжнародних відносин Київського університету культури і мистецтв Валерій Ластовський та кандидат історичних наук, старший науковий співробітник інституту археології НАН України Дмитро Куштан доводять, що Черкаси набагато молодші, ніж вважали досі.

Під час жвавої дискусії, «історичного батлу», вони обговорять нову версію походження міста із кандидатом історичних наук, доцентом кафедри історії та етнології ЧНУ ім. Б.Хмельницького Юрієм Михайлюком та археологом і краєзнавцем Михайлом Сиволапом.

Доцент кафедри історії України, етнограф ЧНУ ім. Б.Хмельницького Андрій Темченко повідає присутнім про те, у що вірили та як жили наші пращури.

А про те, як змінилися Черкаси за останні двісті років, розкаже архітектор Федір Гонца. Він представить карти міста, аерофотозйомку, фотографії з кінця 18 століття і до сьогодні.

Усі черкасці, які не байдужі до рідного міста, зможуть дізнатися більше про його появу та історію.

  
Коментарі - 0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


*

* Модератор має право без попередження та додаткових пояснень видаляти коментарі, які не відповідають ПРАВИЛАМ сайту.

КАЖУТЬ ЩО...
СОЦ. МЕРЕЖІ
Читайте нас на Facebook

AVTOsale.ua-всі пропозиції з продажу авто Вашого міста.
Слідкуйте за свіжими новинами в Україні на UKR.NET
Афіша всіх фільмів в кіно на KINOafisha.ua.
Погоду в Черкасах на тиждень дивись на Sinoptik.ua.