У маленької черкащанки нейробластома – потрібні гроші на лікування

15 жовтня 2016, 11:20

727931_1_w_590

Черкащанка 2-річна Діана Батій перебуває в Черкаському обласному онкодиспансері. Місяць тому в дівчинки виявили нейробластому заочеревинного простору 4-ї стадії, із залученням до процесу правої нирки і задньої секції печінки. Батьки просять допомоги на обстеження і лікування дитини, пише Gazeta.ua.

"У серпні ми помітили, що Діана стала неспокійна, стомлена. У неї зник апетит. Температури не було. Педіатри казали, що це на зуби. А через 1,5 тижня піднялася висока температура. Нам призначили лікування від гострого респіраторного захворювання. Температура зникла, а апетиту все одно не було. 5 вересня я звернулася до дільничного педіатра. Думала, може, це ацетон або щось із шлунком. Для апетиту лікар Діані приписала вітаміни. Я попросила дати направлення на аналізи. У годину дня нам подзвонили, що в дитини низький гемоглобін і є запальний процес. Мовляв, якби це через застуду, то був би показник 16, а так аж 30. У дитини знову піднялася температура. Нас направили у стаціонар. Але там кілька лікарів не могли вирішити, у яке відділення госпіталізувати. Прийшла ще одна, оглянула живіт Діани й спитала, чим ми її годуємо, що збільшена печінка. Направили зробити ультразвукове обстеження. Там виявили пухлину", - розповіла мати Ольга Батій.

У перший місяць батьки витратили на обстеження й лікування понад 12 тис. грн.

"Ми пройшли другий курс хіміотерапії. Багато грошей іде на ліки для печінки. Потрібна комп'ютерна томографія. А через 1,5 тижня їхати на консультацію в Київ. Там вирішать, чи можна Діану оперувати, чи треба продовжувати хіміотерапію. Тому просимо небайдужих людей допомоги на лікування нашої донечки", - сказала Ольга.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку - 5168 7572 3955 3532 (Батій Ольга Олександрівна).

Контакти батька Діани Ігоря Батія: (093) 812 68 45.

Вгору