У Липівському заказнику екологи з поліцією вилучили човен у нетверезих браконьєрів

03 жовтня 2016, 14:35

300px-Progress4Спеціалістами Державної екологічної інспекції у Черкаській області спільно із водною поліцією Управління патрульної поліції міста Черкаси 2 жовтня здійснено природоохоронний рейд на території орнітологічного заказника загальнодержавного значення «Липівський» на Кременчуцькому водосховищі.

О 21.30 год був помічений човен «Прогрес», в якому знаходились дві особи. З метою попередження здійснення протиправних дій в межах об'єкта природно-заповідного фонду човен зупинили і оглянули. Встановлено, що двоє мешканців міста Черкаси виїхали на риболовлю у нетверезому стані і встигли спіймати одного ляща забороненим методом багріння. Вилучені знаряддя лову — спінінги з колючими насадками-трійниками — теж виявились незаконними.

На порушників складено протоколи за двома статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення: стаття 91 — порушення правил охорони та використання територій та об'єктів природно-заповідного фонду, та стаття 130 — керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані сп'яніння. У затриманих вилучені моторний човен, заборонені знаряддя лову і впіймана риба.

За інформацією прес-служби Держекоінспекції у Черкаській області

Вгору