У Львові жорстоко побили курсанта з Черкащини

09 листопада 2016, 23:46

kurs-1024x576

Територія страху та беззаконня. У Львові курсанта коледжу Академії сухопутних військ Володимира Петровського жорстоко побили однокурсники, повідомляє НТН.

Керівництво замість того, щоб розібратися, надати медичну допомогу юнакові, закрило його на три дні у кімнаті, звідки він не міг вийти навіть до туалету та їдальні. Лише завдяки його друзям, які не побоялися повідомити про знущання до військової служби правопорядку, про інцидент довідалися у військовій прокуратурі та відкрили кримінальне провадження.

Як повідомляє УНН-Центр з посиланням на речницю військової прокуратури Західного регіону Юлія Галущак, юнак 1997 року народження родом з одного з сіл Черкаської області. Хлопець навчався на другому курсі.

За інформацією речниці, між двома курсантами виникла словесна перепалка, яка переросла у бійку. Суперник черкащанина наніс йому сім ударів, внаслідок яких хлопець отримав травми руки, тулуба та голови. Нині юнак на лікуванні у військовому шпиталі. Лікарі не коментують, скільки часу потрібно буде для його одужання.

За даним фактом військовою прокуратурою Львівського гарнізону зареєстровано кримінальне провадження за ч. 1 ст. 406 Кримінального кодексу України.

За інформацією з інших джерел, юнака били не один, а півтора десятка однокурсників, і наслідки побиття дуже серйозні. Коментарів від керівництва навчального закладу поки що немає.

Вгору