У ліцеї на Черкащині виявили фінпорушень на майже 280 тис грн

24 жовтня 2016, 07:35

ревізіяФахівці Держфінінспекції в Черкаській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Державного навчального закладу «Васильківський професійний ліцей» виявили порушення, що призвели до недоотримання та втрат фінансових ресурсів, на загальну суму 277, 7 тис. грн.

Зокрема, ревізією встановлено, що за рахунок спеціального фонду бюджету безпідставно здійснено видатки на харчування учнів навчального закладу,  не віднесених до пільгових категорій та які повинні здійснюватись на платній основі, що призвело до покриття витрат інших фізичних осіб на загальну суму понад 153 тис грн.

Також за результатами інвентаризації встановлено нестачу товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 34,8 тис. грн.

Крім того, Ліцеєм не відображено по обліку дебіторську заборгованість учнів та недоотримано власних надходжень за послуги, що надаються на платній основі, на загальну суму 21,9 тис. грн.

На адресу навчального закладу направлені вимоги щодо усунення порушень та недопущення їх у подальшій роботі. Застосовано захід впливу у вигляді  попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

Про результати ревізії проінформовано Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, прокуратуру Черкаської області, Управління Служби безпеки України в Черкаській області, Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та Шполянський відділ Смілянської місцевої прокуратури.

За інформацією прес-служби Держфінінспекції в Черкаській області

Вгору