У Катеринополі цілий день ловили порося-втікача, яке чкурнуло з ринку в ліс

27 жовтня 2016, 13:22

26З Катеринопільського районного ринку втекло порося, вагою до 10-ти кілограмів. Господарі вивезли продавати молодняк свиней та не зогляділися, як одне вискочило і чкурнуло в ліс, пишуть "Вісті Черкащини".

Спочатку, правда, його безуспішно намагалися зловити на території ринку, але оскільки базар має безліч прогалин в огорожі, порося вибігло до лісових насаджень. Відлежавшись у густій траві, воно досхочу помандрувало Студінським кладовищем, а що більше його наздоганяли, то ще спритніше втікало.

Аж до пізнього вечора господарі ловили втрачену живність, змучені й голодні, зрештою загубили його слід. Запитували перехожих, чи не бачили, куди поділося.

Здавалося б, про біглого "п’ятачка" тепер вже всі на кутку знали.

- Ой, аж отам на Низу його бачили із зграєю собак, - показувала пальцем бабуся, яка на кладовищі відвідувала померлих родичів. – Собаки погнали його у центр містечка.

Надворі темніло. Досі невідомо, чи вдалося господарям повернути мандрівне порося, якому, очевидно, так захотілося пригод.

Як з`ясувалося потім, насправді порося далеко не бігало від того місця, де воно втекло від господарів. Вони, втім, знову приїжджали і шукали втрачену живність. Ймовірно, їм таки вдалося спіймати заблудлого кабанчика.

Вгору