У Каневі пройшов Всеукраїнський турнір з волейболу імені Лариси Макаренко

12 січня 2018, 08:04

4-5 січня 2018 року  в спортивному залі Канівської ЗОШ № 4 відбувся традиційний Всеукраїнський турнір з волейболу, присвячений пам’яті вчителя фізкультури Лариси Макаренко.

Змагання проходили вже 18-й раз. Цього року в турнірі взяли участь команди ДВК «Вікторія» м.Канів (тренери – Н.Кузнєцова та А.Бурхацький), Канівської районної ДЮСШ «Колос» (тренер – Н.Кузнєцова), ДЮСШ міст Ірпінь, Лохвиця, Світловодськ та Буча. Утім, за всі роки проведення змагань в Каневі побували дівчата з понад 30-ти міст України.

На урочистому відкритті турніру учасниць привітав в.о.керуючого справами виконавчого комітету Канівської міської ради Володимир Святелик. Учитель Сергій Вдовіченко за традицією надихнув учасниць на перемогу піснею. Від відділу у справах сім’ї, молоді та спорту команди отримали смачні короваї, а їх тренери - квіти.

Ігри були цікавими. В результаті напруженої боротьби команда м. Ірпінь, показавши злагоджену технічну гру, виборола перше місце. Друге місце у команди ДВК «Вікторія» м. Канів, третіми стала  команда волейболісток ДЮСШ м. Світловодськ. Команда  спортсменок Канівської районної ДЮСШ «Колос» показала достойну гру з командою м.Лохвиця (1:2) та виграла гру з командою м.Буча з рахунком 2:0. Переможців змагань нагороджено грамотами, медалями, призами. Долучилися до нагородження й Українська громадська рада (представник – Віталій Воробей).