У Кам’янці на ринку виявили гранату

23 лютого 2015, 11:25

048b0b6f1b442b0a916fd7e5022b1905_L

Минулої неділі на ринку РАЙСТ торгівельники виявили біля кафе «За склом» гранату. За годину предмет обстежували працівники вибухо-технічної служби, інформує Вечірка.

- Близько десятої години ранку до нас надійшло повідомлення про виявлення предмета, схожого на гранату, - розповідає заступник начальника райвідділу міліції Анатолій Валовенко. – По приїзду місце огородили,  а предмет накрили спеціальним засобом «скат». Після того викликали з Черкас працівників вибухо-технічної служби. За годину фахівці підтвердили, що виявлений предмет є учбовою гранатою РГД-5, з учбовим запальником. Тобто загрози для людей вона не складала.

В райвідділі міліції роз’яснюють, що при виявленні підозрілих предметів, вибухових пристроїв забороняється чіпати їх руками, негайно слід викликати працівників міліції, рятувальної служби. Не можна допускати до місця виявлення згаданих предметів людей та терміново  відкликати сторонніх на безпечну відстань. На відкритій місцевості це 100 метрів, біля скупчення споруд чи в приміщеннях безпечна відстань складає 50 метрів.

Вгору