У Кабміні вивчали кризову ситуацію, яка склалася в «Черкасиобленерго»

19 травня 2017, 17:33

Вчора, 18 травня в Кабінеті міністрів України під головуванням Віце-прем’єр-міністра Володимира Кістіона за ініціативи голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка відбулася нарада щодо врегулювання кризової ситуації, яка склалася на ПАТ «Черкасиобленерго».

В результаті якої КМУ надано доручення Міністерству юстиції щодо врегулювання питання легітимності діючого керівника ПАТ «Черкасиобленерго» Олега Самчука. та внесення відповідних змін до Єдиного Державного реєстру.

Повторна нарада з даного питання та щодо результатів виконання Мінюстом України доручення Кабінету Міністрів відбудеться вже наступного тижня.

В ході вчорашнього обговорення, головою НКРЕКП Дмитром Вовком було зазначено, що визначеність в юридичній площині однозначного керівника ПАТ «Черкасиобленерго» є принциповою вимогою державного регулятора, для запобігання нецільового використання коштів. Так, є усвідомлення, що енергетичному підприємству необхідно допомогти та йти на зустріч. В той же час важливо розуміти хто саме керує товариством, та від кого конкретно вимагати виконання зобов’язань та дієвих заходів щодо виведення підприємства з кризи.

Трудовий колектив та адміністрація ПАТ «Черкасиобленерго» дякує організаторам та учасникам наради за сприяння у вирішенні непростої ситуації на підприємстві.

За інформацією прес-служби ПАТ «Черкасиобленерго»

Олександр сказав:

Націоналізувати на 100%

Вгору