У Худяках з’явиться новий храм Київського патріархату

14 листопада 2016, 07:35
Прихожани Церкви Покрови Пресвятої Богородиці та протоієрей Миколай Теплуха

Прихожани Церкви Покрови Пресвятої Богородиці та протоієрей Миколай Теплуха

За будівництво Української православної церкви Київського патріархату частина громади зголосилася ще торік. Наразі вони проводять обряди в орендованому приміщенні, де колись було поштове відділення, інформують Сільські обрії.

Депутати сільської ради визначилися із місцем, де прихожани Церкви Покрови Пресвятої Богородиці можуть побудувати храм. Поки що громада Церкви займається відведенням земельної ділянки під будівництво храму Божого.

-  На великі свята до півтисячі люду на службу збирається, хоча спершу було зо два десятка, - розповідає прихожанка Віра Кожем’якіна. – Приїздять до нас і з сусідніх сіл. Ось у батьківську поминальну суботу велику панахиду правили.

- Люди йдуть, бо служба ведеться зрозумілою для них мовою, бо пропагуються загальнолюдські цінності, бо виховують тут патріотів для своєї країни, - каже протоієрей Миколай Теплуха.

До збору коштів на будівництва храму долучилася не лише худяківська громада, а й спонсори – зокрема керівник місцевого сільгосптовариства. Розпочати будувати храм прихожани планують наступного року.

Вгору