У голови Черкаської обласної ради – новий заступник

23 грудня 2016, 12:40

gaiovych

Сьогодні голові Черкаської облради Олександру Вельбівцю обрали заступника. Ним став депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Вадим Гайович.

Перед голосуванням проти його кандидатури виступила фракція Партії ветеранів Афганістану позицію якої озвучив її керівник Олександр Рибченко.

Проти виступив і колишній "радикал" Микола Булатецький, який перед голосуванням заявив про вихід із фракції Радикальної партії Олега Ляшка.

- Я особисто навіть не знав, що Гайович претендує на посаду заступника. І я особисто буду голосувати проти, - зазначив він.

Проти голосування за посаду заступника голови облради висловився керівник фракції ВО "Свобода" Юрій Ботнар.

- Фракція "Свободи" навіть не буде брати участі в кадровому голосуванні. Ми не отримуватимемо бюлетені, - зауважив свободівець.

Проте, знайшлись депутати, які підтримали кандидатуру Вадима Гайовича. Зокрема проголосувати за "радикала" закликав депутат від БПП Анатолій Яріш.

Сам Гайович під час виступу зауважив, що на цій посаді він і надалі займатиме незалежну позицію.

Після перерви, оголошеної для проведення голосування, голова лічильної комісії Валентина Далібожак оголосила результати. "За" "радикала" проголосували 43 депутати, "проти" - 16. У результаті Вадим Гайович став заступником голови Черкаської обласної ради.

Довідково: Вадим Гайович народився 30 травня 1984 року, проживає у Золотоноші. Член депутатської фракції Радикальної Партії Олега Ляшка - представник фракції. Член постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Ярило сказав:

Нарешті радиКАЛи розкрилися, запустили на орбіту співпраці з владою свого голуба із смачним та красномовним прізвищем Гейович. Видно шлях у політику, як і на сцену лежить через диван

Вгору