У дитячих медичних закладах Черкас вже цього тижня може з’явитись тепло

03 жовтня 2016, 18:37

16acc02558bb62cb900af04814cf8d7d

Відзавтра у лікувальних закладах Черкас, де перебувають малюки, може з’явитись опалення. Проект рішення про початок опалювального сезону у дитячій лікарні та пологових будинках міста у вівторок, 4 жовтня, виноситиметься на розгляд виконавчого комітету Черкаської міської ради.

Про це сьогодні на ранковій нараді у міськвиконкому повідомила заступник директора департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради Надія Гетьман.

За її словами, це потрібно, аби убезпечити крихітних пацієнтів, організм яких є найбільш вразливими до негативних факторів зовнішньої середи, від погіршення стану їх здоров’я у зв’язку зі зниженням температури повітря. Адже за прогнозами синоптиків, вже із завтрашнього дня передбачається поступове похолодання. До того ж вже зараз, у зв’язку з низькими температурними показниками вночі, у приміщеннях та палатах дитячої лікарні та пологових будинках досить холодно.

Але все ж остаточне рішення щодо початку опалювального сезону у дитячих медичних закладах Черкас – за членами виконавчого комітету.

За інформацією прес-служби Черкаської міськради

Вгору