У Дирекції парків розповіли, коли черкащани зможуть покататися на колесі огляду

13 квітня 2017, 10:00

Влітку у Черкасах з’явиться стела «Я люблю Черкаси», а восени — колесо огляду. Обидві родзинки міста розмістяться у парку «Сосновий бір». Про це повідомляє «Вичерпно» із посиланням на директора КП «Дирекція парків» Володимира Стойка.

10 квітня відбувся тендер, за яким було визначено переможця виготовлення конструкції колеса огляду.

- Наприкінці місяця вже заплановано заключення угоди на поставку цього атракціону. Тільки за умови, якщо постачальник надасть декілька документів, тим самим підтвердить законне право на поставку цього атракціону, — сказав Володимир Стойко.

Колесо огляду буде розміщене у парку «Сосновий бір» на локації колишнього атракціону. Директор КП «Дирекції парків» розповів, що підтверджено, що це місце відповідає всім вимогам для того, щоб встановлювати там даний атракціон.

Колесо огляду матиме різнопланові кабінки: 50% будуть відкриті кабінки, 50% — закриті. Тому це дасть можливість використовувати атракціон навіть взимку при температурі мінус 5.

Крім того, у парку «Сосновий бір» розташується й стела «Я люблю Черкаси».

- Стела розміститься над озером з русалкою. Там таке місце, що її буде дуже гарно видно і вона буде нормально читатися, — сказав Володимир Стойко.

Сфотографуватись біля цієї стели можна буде влітку цього року.

Олена сказав:

А де ж гроші взяли, адже казали, що на колесо грошей немає? Це гарно, коли займаються організацією нашого дозвілля. Але сумно, що медики залишаться без карет швидкої допомоги. В цьому питанні повністю солідарна з пані Майбородою.

сергей сказав:

А записаться в очередь на катание и фотографирование уже можно?

Вгору