У чиновницько-архітектурному подружжі Дмитренків усім володіє дружина

22 листопада 2016, 23:46

3f556cc5c6f5d1d1e8ad4dea27ab77fdЧималі статки відомого в Черкасах чиновницько-архітектурного подружжя Василя та Лесі Дмитренків – цілком у власності дружини, пише Прочерк.

Василь Іванович – колишній головний архітектор Черкас (при Марксі Литовському, Володимирі Олійникові, Анатолії Волошині та Сергієві Одаричу), головний архітектор області (при Олександрі Черевкові, Сергієві Тулубі та Юрієві Ткаченкові), зараз обіймає рівнозначну посаду заступника директора департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства ОДА, начальника управління містобудування та архітектури цього департаменту.

Його дружина Леся Іванівна – підприємець, 100-відсотковий власник кількох юридичних осіб: «Динамічний інвестиційний проект», «Ді ПРОЕКТ» та «ТЕХНОГРАВІС».

Як свідчить електронна декларація Василя Івановича, із нерухомості йому не належить нічого, тоді як Леся Іванівна – власниця трьох квартир (площею 96, 128 і 59 кв. м), житлового приміщення у житловому блоці площею 41 кв. м, офісу площею 226 кв. м та вбудовано-прибудованого приміщення площею 205 кв. м (усе в Черкасах), двох земельних ділянок у Свидівку Черкаського району (площею 1110 і 1131 кв. м), а також там само – недобудованого садового (дачного) будинку площею 291 кв. м.

Леся Іванівна також володіє легковим автомобілем Honda CR-V 2011 року випуску.

За даними декларації пана Дмитренка, за минулий рік він заробив 72,4 тис грн, тоді як його дружина – 1,5 млн грн, та ще й отримала доходів від надання майна в оренду на суму 990 грн.

Нагадаємо, Василь Дмитренко – заслужений архітектор України (2004 р.), автор пам’ятників: Богданові Хмельницькому в Черкасах та Ірклієві, розвідникам у Києві, Івану Гонті на Христинівщині, багатьох будинків у Черкасах та ін.

Вгору