У Червоній Слободі головну вулицю патрулюватимуть додаткові екіпажі поліції

09 листопада 2016, 11:29

910d6d9f4c33cea7afcf1cc49cc395a8_xl-424x276

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник голови Черкаської районної державної адміністрації Петро Коренюк.

Окрім того, навпроти школи встановлять камеру відеоспостереження. Все це – попередні заходи, поки в селі облаштують світлофори. Розглядаються три напрямки роботи – будівництво на автодорозі державного значення чотирьох світлофорів, огорожі та освітлення пішохідних переходів. Замовником проектів виступатиме Служба автомобільних доріг. Будівництво співфінансуватиметься з трьох джерел – сільського, районного та обласного бюджетів.

Нагадаємо, у Червоній Слободі людям ніяк переходити проблемну трасу. Дорога  державного значення, що веде з Черкас на Чигирин, розділяє село Червону Слободу майже навпіл, тут постраждало чимало дорослих і дітей, а в народі цю трасу прозвали "дорогою смерті".

Водночас 5 листопада жителі села Червона Слобода провели акцію протесту «Врятуємо життя» з частковим перекриттям траси Черкаси-Чигирин. Головна мета акції – активізувати дії чиновників задля вирішення проблеми встановлення світлофорів і освітлення траси

За інформацією прес-служби Черкаської РДА

Вгору