У Червоній Слободі “дорога смерті” забрала ще одне життя (відео)

23 листопада 2016, 16:49

910d6d9f4c33cea7afcf1cc49cc395a8_xl-424x276

Чергова жертва "дороги смерті". На сумнозвісій трасі Канів-Чигирин-Кременчук, в селі Червона Слобода, вчора насмерть збили чоловіка. Хоча тільки два тижні тому небайдужі селяни провели тут акцію протесту «Врятуємо життя». На мітингу громада вимагала від влади освітити небезпечну ділянку дороги. Доки автодор та чиновники шукали крайнього, "дорога смерті" забрала ще одне життя, інформує ЧСН.

Загиблий Володимир Шевченко був сам водієм, розповідає його дружина Олена. Повертаючись додому по пішоходному переходу, чоловіка збила вантажівка.

За останні чотири місяці – це дванадцята дорожньо-транспортна пригода на аварійно-небезпечній ділянці, говорить активістка Юлія Околічна. Зібратись на мітинг 5 листопада селян змусила смерть тринадцятирічної школярки.

Освітлення тут встановлять найближчим часом, запевняє заступник голови Черкаської районної адміністрації, Петро Коренюк. Далі, планується освітити ділянку траси від в’їзду в населений пункт, зі сторони Черкас, аж до кінцевої зупинки міського транспорту.

Самі селяни часто безвідповідально ставляться до безпеки на дорозі, скаржаться водії. Жодних катафотів чи інших світловідбивачів немає ані на одязі, ані на велосипедах слобідчан.

Тож, нині залишається тільки сподіватись на швидке облаштування електроопор та освітлення. Допоки ж місцеве населення має турбуватися про власну безпеку самотужки.

Нагадаємо, у Червоній Слободі людям ніяк переходити проблемну трасу. Дорога  державного значення, що веде з Черкас на Чигирин, розділяє село Червону Слободу майже навпіл, тут постраждало чимало дорослих і дітей, а в народі цю трасу прозвали “дорогою смерті”.

Вгору