У “Черкасиобленерго” пояснили, звідки взялися у платіжках зайві кіловати

18 листопада 2016, 11:05

komunalka

"Донараховані" кіловати помітив у своїй платіжці від "Черкасиобленерго" громадський активіст Вадим Комаров. Він запідозрив, що підприємство таким чином наживається на споживачах, пише vikka.ua.

"У платіжній квитанції на оплату мається графа "донараховано, квт*год – у середньому за жовтень 2016" і зазначено певну кількість КВт електроенергії, за яку хочуть отримати грошові кошти, але яку ви (споживачі) реально не спожили. Тим, хто звернувся до абонвідділу, щоб з’ясувати, що це за кіловати, працівники РЕМу просто передруковували квитанцію. При цьому пояснили, що винна НКРЕ, а вони тут ні до чого", – пише активіст у Facebook.

208353

На його думку, за цим фактом діяльність ПАТ "Черкасиобленерго" мають перевірити правоохоронні органи.

Натомість на підприємстві пояснюють: починаючи з жовтня 2016 року всім побутовим споживачам, у яких показ засобу обліку не вважається даними на перше число календарного місяця, в тому числі побутовим споживачам, які в установленому законодавством порядку мають право на пільги, ПАТ "Черкасиобленерго" буде донараховувати "середньодобове споживання". А вже в наступному розрахунковому періоді "середньодобове споживання", донараховане в минулому періоді, відкоригують, тобто знімуть.

Вгору