У Черкаси вперше приїхав англомовний аматорський театр

21 листопада 2016, 18:21
u-cherkasy-vpershe-pryihav-anglomovnyy-amatorskyy-12

Фото – Тетяна Шевченко

Цими вихідними до міста завітав київський "ProEnglish Theatre" із виставою "Something in the Mist" за книгою Стівена Кінга, пише in.ck.ua.

За сюжетом, група людей потрапила до пастки у звичайнісінькому супермаркеті. З усіх боків його оточив незрозумілий туман, вибратися з якого, здавалося б, неможливо. Декілька діб поспіль герої, різні за типажами та історіями, боялися, здружувалися, сварилися, вбивали, втрачали і здобували. Поки врешті не вирішили – час дізнатись, що це за ДЕЩО в тумані, яке вирвалось на волю.

Фото – Тетяна Шевченко

Фото – Тетяна Шевченко

Засновник "ProEnglish Theatre" – наш земляк, черкащанин Олександр Боровецький. Свою студію він називає школою акторської майстерності англійською мовою. Заснована вона у 2014 році. Олександр навчався у ННІ іноземних мов, проте ніколи не був байдужим до мистецтва. Тому вирішив поєднати англійську з театром.

- У Черкасах граємо вперше, хоча це моє рідне місто. Над виставою працювали понад рік, всі актори – аматори, які обожнюють театр. Цей твір ми обрали не випадково. Туман – те демонічне, яке є в кожного в душі. І якщо це випустити – станеться лихо. В планах у нас виступити у Львові, а потім за кордоном. Окрім цієї вистави, працюємо над творами Мартіна МакДонаха та Ясміни Реза, - розповідає режисер-постановник "ProEnglish Theatre" Олександр Боровецький.

Перфоменс відвідало близько двох сотень черкасців. Більшість – молодь, яка гарно знає англійську, а також сім’ї з дітками. Наступного дня після вистави усіх охочих запросили на безкоштовний майстер-клас від "ProEnglish Theatre".

Вгору