У черкаському відділення відновного лікування оздоровилось більше 250 АТОвців

21 грудня 2016, 21:15

bezyimyannyij

Два роки тому в Черкаській обласній лікарні створили відділення відновного лікування, там повертають до активного життя учасників АТО, людей після перенесених інсультів і черепно-мозкових чи спинальних травм. За цей час тут оздоровилось більше 250 АТОвців, інформує ЧСН.

Олег Вовченко – учасник АТО, чоловік воював у найгарячіших точках на сході України, де був тяжко поранений. Час від часу чоловік проходив курс лікування в інших реабілітаційних закладах, але саме у відділенні віднового лікування Черкаської обласної лікарні відчув значний результат.

Черкащина стала одним з перших регіонів Україні, де за сприяння обласної влади відкрили таке відділення. Тут допомагають повернути фізичне і психологічне здоров’я людям, які пройшли пекло війни на Сході, мають контузії, перенесли інсульти, черепно-мозкові аби спинальні травми. Лікарі кажуть, чим раніше почати реабілітацію, тим кращий результат.

У відділенні відновного лікування працюють невропатологи, психотерапевт, фізіотерапевт, логопед, спеціалісти з ЛФК та масажу. За рівнем комфорту та санітарно-гігієнічного стану воно відповідає сучасним вимогам. Ексклюзивні методики поетапної реабілітації у комплексі з широким спектром фізіотерапевтичних методів дають хороші результати – до повноцінного життя вдається повертати більше 40% пацієнтів.

Поки що у відділенні на лікуванні та реабілітації можуть перебувати 17 осіб. Але, враховуючи суспільну ситуацію в державі, очевидно, що є потреба у розширенні такого напряму в медицині.

Вгору