У Черкаському районі поліцейські інспектори замінять дільничних міліціонерів

11 грудня 2015, 10:15
Фото: eveningkiev.com

Фото: eveningkiev.com

За порядком у населених пунктах району стежитимуть поліцейські інспектори. Вони прийдуть на зміну нинішнім дільничним міліціонерам. Перехідний період для впровадження реформ – до кінця наступного року.

Про це у ході розширеної наради повідомив сільським головам та представникам органів місцевого самоврядування начальник Черкаського відділення Головного управління Національної поліції в Черкаській області Микола Худенко, інформують у Черкаській РДА.

– В умовах реформування міліції у районі працюватимуть «групи швидкого реагування» у складі найдосвідченіших дільничних інспекторів та патрульних інспекторів. Зважаючи на специфіку району, доцільним буде створення трьох таких груп, що охоплюватимуть Мошнівський кущ, Червонослобідську та Білозірську сторони, – повідомив Микола Худенко. – Перші екіпажі вже бачили жителі Мошнівського куща та Червонослобідської сторони. Тут також розглядають варіант утворення поліційних відділків, де буде організовано цілодобове чергування у визначених напрямках.

Окрім того, за його словами, створені резервні мобільні групи швидкого реагування, які приїдуть на виклик та охоронятимуть громадський порядок до прибуття слідчо-оперативної групи. У майбутньому, звичайно, найкращим варіантом для досягнення спокою на сільських вулицях стане створення муніципальної поліції.

Нині у населених пунктах за громадським порядком ще стежать дільничні інспектори, на допомогу яким приходять члени громадських формувань.

– Досягти правопорядку в населених пунктах та спокою на сільських вулицях можна лише тоді, коли тут працюватимуть інспектори поліції, що знатимуть кожний двір, хату, людину. Досягти цього можна за умови організаці місцевих відділків поліції в громадах, – переконаний голова Черкаської райдержадміністрації Костянтин Омаргалієв.

До речі, варіант створення муніципальної поліції вже вивчають у Білозірській об’єднаній територіальній громаді.

Вгору