У Черкаському районі перейменували вже 60 вулиць

21 вересня 2015, 20:00

762

Відповідні рішення прийняли на сесіях сільських рад у Будищах, Білозір’ї, Руській Поляні, Тубільцях, Свидівку та Хацьках. У процесі перейменування ще 20 топографічних одиниць.

«Рекордсменами» по зміні радянських назв вулиць стали Білозір’я та Руська Поляна, де перейменовано 38 та 35 об’єктів топоніміки, відповідно.

Останні зміни відбулися у Червоній Слободі. Тут рішенням сесії сільської ради у минулому місяці було вирішено перейменувати вулицю Радянську іменем добровольця з батальйону «Айдар» Іллі Іделя, який загинув у серпні минулого року під час виконання бойового завдання в зоні АТО.

Разом із тим, ще 173 вулиці населених пунктів району підпадають під перейменування відповідно до вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Нагадуємо, для мешканців будинків, які проживають на перейменованих вулицях, відповідний штамп у паспорті є безкоштовним. Ця процедура не є терміновою і не має обмеження у часі, інформують у Черкаській РДА.

Вгору