У черкаському парку провели “спецоперацію” з порятунку кошеняти

06 листопада 2016, 23:19

koshe2-1024x768

Учора в парку "Сосновий бір" черкащани звернули увагу на котяче навчання. Виявилося, що маленьке сіре кошеня вилізло на високу сосну. Злізти з дерева самотужки чотирилапому не вдавалося. На крики кота відреагували відвідувачі парку. Проте, за словами людей, ані працівники поліції, ані працівники ДСНС рятувати кошеня не приїхали. Зрештою на допомогу прийшли інструктори із мотузкової траси “Робін Гуд”, пише Інфоміст.

Цікаво, що під час порятунку кота чотирилапий одразу “знашов” і нових господарів. Його вирішила забрати одна з небайдужих містян Альона разом із сім’єю. – Ми давно хотіли собі котика, а ця історія дуже зворушила. Мабуть, це знак. А добро завжди повертається, – розповіла черкащанка Альона.

koshe5

Чому кошеня залізло так високо, невідомо. Однак за словами альпіністів, які його знімали, подібні випадки вже траплялись і раніше. Так, лише вони особисто до цього вже двічі знімали кошеня з дерева.

Загалом “спецоперація” з порятунку кошеняти зайняла близько години і завершилась, коли надворі вже стемніло. Котика вирішили назвати на честь його рятівника Кирилом, якщо той виявиться хлопцем, або Кірьою, якщо дівчинкою. Оскільки в сім’ї є дитина, до проведення усіх необхідних обстежень кошеняті доведеться пожити в окремій кімнаті.

Вгору