У Черкаській області з’явився поліцейський омбудсмен

03 листопада 2016, 09:44

bezyimyannyijВід 26 вересня 2016 року в Черкаській області з’явилася посада старший інспектор з особливих доручень відділу уповноважених Голови з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності при Управлінні забезпечення прав людини Національної поліції. Дану посаду зайняла молодший лейтенант поліції Вікторія Гапоненко. Управління забезпечення прав людини функціонує в структурі апарату Національної поліції України. Поліцейський омбудсмен підпорядковується Голові Національної поліції, пише Черкаський край.

До завдань омбудсмена входить:

• контроль за дотриманням прав і свобод людини працівниками поліції при забезпеченні заходів з підтримання публічної безпеки та порядку, під час виявлення та розкриття злочинів, запобігання адміністративним і кримінальним правопорушенням та протидії злочинності, досудового розслідування кримінальних правопорушень, виконання інших завдань, покладених на поліцію;

• контроль за роботою органів і підрозділів поліції з питань охорони осіб, затриманих за підозрою в учиненні кримінальних правопорушень, осіб, стосовно яких застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, та засуджених осіб, їх доставляння під час досудового слідства, проведення з ними слідчих дій, розгляду справ у судах, забезпечення виконання постанов суду про адміністративний арешт.

Уповноважена з прав людини проводить прийом громадян з питаннями, що пов’язані з порушенням прав людини працівниками правоохоронних органів в понеділок з 14-00 до 18-00, а також в п’ятницю з 10-00 до 14-00 за адресою: м. Черкаси вул. Смілянська 57 кабінет 306.

До неї також можна звернутися в телефонному режимі (0472) 39-32-00 та за електронною адресою uzpl_cherkasy@police.gov.ua

 

Вгору