У Черкасах юні літератори зібрали більше 2 тис. грн. на спільну збірку (відео)

11 квітня 2017, 19:25

Утілили мрію у життя. Юні учасники черкаського літературного гуртка «Пегасик» упродовж двох років плекали надію побачити свої твори у спільній збірці. Тому вирішили заробити кошти на її видання. В рамках книжкового фестивалю, який відбувся у вихідні в Черкасах, вони влаштували благодійний ярмарок та зібрали більше двох тисяч гривень, інформує "ЧСН".

Дванадцятирічний поет-письменник Коля Мироненко постійний учасник славнозвісного «Пегасика». І хоча має значний поетичний доробок, прозові твори йому даються так само легко. Разом з іншими гуртківцями прийшов на фестиваль книги. Тут юні майстри слова продають вироби зроблені власними руками.

Упродовж фестивалю творчі дітлахи зібрали майже 2 тисячі гривень. Видавці запевняють – такої суми достатньо на скромне видання з невеликим тиражем. Втім і цьому результату юні майстри слова наздвичайно радіють.

Ідею заробити на видання власних творів сподобалася пегасикам, розповідає їхня керівниця Олеся Желєзняк. Діти розуміють, що в сучасному світі письменник має не тільки написати твір, але й потурбуватися про те, аби його побачив світ.

Художня студія «Сходинки» під керівництвом Галини Тимошенко пообіцяла допомогти ілюструвати кижечку графічними малюнками.

Вгору