У Черкасах жителі двох мікрорайонів щодня наражають себе на небезпеку

17 березня 2015, 12:21

Черкаський_бір2

Вже багато років у Черкасах існує гостра проблема сполучення між мікрорайонами "Соснівський" і "Луначарський". Попри те, що мікрорайони розташовані по сусідству, їх розділяє лісова смуга, без освітлення, асфальтного покриття та транспортного сполучення. Громадяни вимагають виділити з бюджету розвитку гроші для розв'язання цієї проблеми. 

Звернення від голів КСН "Соснівський" і "Луначарський" з приводу будівництва дороги між цими мікрорайонами під час сесії міської ради озвучила депутат Оксана Мелікова. 

Хоча ці мікрорайони розташовані по сусідству, але вони розділені лісовою смугою, через які пролягають лише лісові дороги. Ані громадського транспорту, ані освітлення, навіть асфальтного покриття на цих стежках немає. Людям доводиться об'їжджати півміста, витрачаючи багато свого часу, або ходити через ліс, і постійно наражатися на небезпеку.

"Вже багато років нашу проблему ніхто не вирішує. Цьогоріч на будівництво дороги в лісовому масиві від вул. Менделєєва до вул. Ярослава Галана та будівництво освітлення по вулиці Менделєєва через лісовий масив було подано проект до плану соціально-економічного розвитку міста, але грошей на ці потреби взагалі не виділено з бюджету розвитку. Це значить, що ще рік громадяни не матимуть ні дороги з громадським транспортом, ні освітлення, а жінки та діти знову повинні будуть ходити темним лісом, наражаючи себе на небезпеку. Ми вимагаємо виділити з бюджету розвитку гроші на будівництво дороги та тротуару в лісовому масиві від вул. Менделєєва до вул. Ярослава Галана та освітлення дороги по Менделєєва від перехрестя Я. Галана до Смаглія", - зачитала звернення черкащан Оксана Мелікова.

Вгору