У Черкасах збирають кошти для допомоги унікальній волонтерці

04 жовтня 2016, 08:06

5667767_0

Активно збираючи кошти, громадська ініціатива «Нові Люди» закликає черкащан приєднатись до допомоги бабусі-волонтерці, що опікується дітьми-сиротами і військовими у АТО, але якій сьогодні самій критично потрібні кошти на операцію. 

- Жінка, яка чи не кожен свій день присвячує допомозі іншим,  починає його із ін’єкції знеболювального, - розповідає лідер «Нових Людей»,  засновник ІТ-компанії «eKreative» Віктор Євпак. – Валентина Кирилівна є одним із засновників і керівників обласного об’єднання товариства «Просвіта» - і справжньою патріоткою: постійно допомагаючи дітям, сиротам, сьогодні вона     активно допомагає збирати речі для фронту. Попри те, що їй самій сьогодні вкрай необхідна допомога:  кошти на ліки, знеболювальне, а головне – операцію на хребті. Частину коштів, необхідних для цього, «Нові люди» уже передали – і закликаємо черкащан допомогти врятувати цю непересічну людину.

Усю інформацію для допомоги жінці можна знайти у групі Нові Люди у мережі Facebook. Після появи у цій групі повідомлення про необхідність допомоги багатодітній родині, «Нові Люди», що сповідують важливість благодійності, за кілька днів зібрали половину коштів, необхідних для складної операції батьку 5 дітей.

За інформацією Черкаського прес-клубу

Вгору