У Черкасах затримали наркозбувача

03 жовтня 2016, 07:35

1

Під час обшуку в квартирі 39-річного чоловіка, правоохоронцівиявили та вилучили 30 мл особливо небезпечного наркотичногозасобу – опій ацетильований, 5 літрів наркотичного засобу – концентрат макової соломи (опій екстракційний), 450 грамнаркотичного засобу – макова солома, а також грошові кошти в сумі1750 гривень, здобутих від незаконного обігу наркотичних засобів. Вилучене направлено на експертизу.

Про це повідомляє прес-служба ГУНП в Черкаськый області.

Протиправну діяльність 39-річного жителя міста Черкаси викрили працівникичетвертого територіального Управління Департаменту протидіїнаркозлочинності спільно з прокуратурою та СУ ГУНП в Черкаській області. За отриманою попередньою інформацією зловмисник організуваввиготовлення наркотичного засобу у себе у помешкані з подальшою метоюзбуту наркозалежним на території міста.

Під час санкціонованого обшуку правоохоронці виявили у підозрюваного 30 мл особливо небезпечної наркотичного засобу – ацетильований опій, 5 літрівнаркотичного засобу – концентрат макової соломи (опій екстракційний), 450грам наркотичного засобу – макова солома, з метою збуту, а також грошовікошти в сумі 1750 гривень, здобутих від незаконного обігу наркотичнихзасобів.

Як повідомив начальник четвертого територіального УправлінняДепартаменту протидії наркозлочинності Роман Панасюк за даним фактомвідкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 307 (Незаконневиробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення,пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їханалогів) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачаєпокарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років зконфіскацією майна.

Якщо Ви володієте інформацією щодо незаконного обігу наркотичних чипсихотропних речовини, Ви можете звернутися до Четвертого УправлінняДепартаменту протидії наркозлочинності за телефоном гарячої лінії 095-446-84-85, або на електронну пошту: dpn4@antidrug.gov.ua.

Вгору