У Черкасах відбулись змагання з легкої атлетики

25 травня 2018, 21:07

 

23 травня на КП "Центральний стадіон" відбулись змагання з легкої атлетики серед коледжів та технікумів Черкаської територіальної групи.

Змагання стали останнім видом програми ІІ Спортивних ігор Черкаської області серед закладів вищої освіти типу: коледжі та технікуми. У заході взяли участь 56 учасників із 4-х навчальних закладів. Свої команди презентували Черкаський державний бізнес-коледж (ЧДБК), Черкаський кооперативний економіко-правовий коледж (ЧКЕПК), Черкаський політехнічний технікум (ЧПТ) та Черкаський художньо-технічний коледж (ЧХТК).

Програма змагань складалась із бігових видів та стрибків у довжину. Командна першість визначалася за підсумками особистих змагань та естафети.

За підсумками змагань у легкоатлетичних видах визначилися кращі спортсмени:

біг 100м

дівчата
І місце - Пріхно Єлизавета (ЧПТ);

ІІ місце - Авраменко Анна (ЧПТ);

ІІІ місце - Завальнюк Олена (ЧДБК).

юнаки
І місце - Ребойчук Сергій (ЧПТ);

ІІ місце - Антоненко Віталій (ЧХТК);

ІІІ місце - Собко Артем (ЧПТ).

біг 200м

дівчата
І місце - Пріхно Єлизавета (ЧПТ);

ІІ місце - Лелека Сніжана (ЧДБК);

ІІІ місце - Савісько Анастасія (ЧКЕПК).

юнаки
І місце - Петренко Іван (ЧПТ);

ІІ місце - Манько Роман (ЧПТ);

ІІІ місце - Калиушко Олександр (ЧПТ).

біг 400м

дівчата
І місце - Бражко Інна (ЧКЕПК);

ІІ місце - Іванченко Діана (ЧПТ);

ІІІ місце - Поліщук Алла (ЧДБК);

біг 800м

юнаки
І місце - Агапов Олександр (ЧПТ);

ІІ місце - Шанава Георгій (ЧПТ);

ІІІ місце - Сороковий Єгор (ЧДБК).

стрибки в довжину з розбігу

дівчата
І місце - Плічко Віталіна (ЧПТ);

ІІ місце - Авраменко Анна (ЧПТ);

ІІІ місце - Луб'яна Вікторія (ЧХТК).

У естафеті серед дівчат кращою стала команда Черкаського політехнічного технікуму (Авраменко Анна, Плічко Віталіна, Пріхно Єлизавета, Іванченко Діана), друга - команда Черкаського державного бізнес-коледжу (Завальнюк Олена, Гиря Анна, Поліщук Алла, Лелека Сніжана), третя - команда Черкаського кооперативного економіко-правового коледжу (Бражко інна, Нестеренко Дарина, Устінова Жанна, Савісько Анастасія).

У естафеті серед юнаків першість виборола команда Черкаського політехнічного технікуму (Ребойчук Сергій, Собко Артем, Петренко Іван, Калиушко Олександр), на другій позиції розташувалась команда Черкаського художньо-технічного коледжу (Антоненко Віталій, Гиндик Олександр, Пилипенко Назар, Орлович Єгор), "бронзу" отримала команда Черкаського кооперативного економіко-правового коледжу (Забашта Владислав, Чорновол Максим, Берданов Кіріл, Капуста Ростислав).

У загальнокомандному заліку перемога дісталась Черкаському політехнічному технікуму, друге місце посіла команда Черкаського державного бізнес-коледжу, замкнула трійку лідерів команда Черкаського художньо-технічного коледжу.

За інформацією Черкаського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Вгору