У Черкасах відбудеться Другий фестиваль командотворення

29 березня 2017, 14:57

У Черкасах 3 червня відбудеться Другий фестиваль командотворення Summer Challenge. Фестиваль проводитиметься у Долині Троянд. Він об’єднає представників бізнесу, влади та активної громади міста, пише "ГромЧЕ".

Цього року до змагань у Summer Challenge приєднаються дитячі команди. До участі також запрошують долучитися волонтерів та представників активної громади міста. Для останніх організатори проводять конкурс громадських проектів «Черкаси! Я це роблю».

- Summer Challenge – це своєрідний командний відпочинок. Під час змагань команду може супроводжувати група підтримки, тому великі організації можуть масово долучатися до фестивалю, – розповідає асистент керівника KasyaNova Event Тетяна Тарнавська. – Це спосіб поспілкуватися з іншими бізнес-структурами та активними черкащанами у неформальній обстановці.

До участі у конкурсі «Черкаси! Я це роблю» можуть долучитися вже існуючі громадські організації в Черкасах без політичної, релігійної чи комерційної складової. Автори покажуть власні проекти 3 червня у Долині троянд у вигляді інтерактивних зон. Подати заявку можна за посиланням до 3 травня.

Команди-учасники мають пройти реєстрацію. Також можна подати заявку дитячої команди (віком від 10 до 15 років). Для охочих волонтерів реєстрація триватиме за посиланням.

Вгору