У Черкасах вбивство малолітнього сина правоохоронця вчинила його дружина

14 листопада 2016, 23:46

347451-424x282

На початку березня 2015 року Черкаси сколихнула шокуюча новина – у власній домівці було задушено 7-річного хлопчика, сина правоохоронця, пише Кропива.

Трагічна подія сталася 3 березня вдень, в одному з житлових будинків в районі площі 700-річчя. Хлопчик загинув від механічної асфіксії, а мама, яка була разом з ним удома, втрапила до лікарні. За інформацією матері, до будинку увірвалися невідомі в масках, з метою пограбування вони нібито і скоїли вбивство та душили хлопчика, вимагаючи гроші. Тоді серед версій вбивства розглядали і шокуючу, що імовірною вбивцею може бути сама мама.

Як свідчить вирок Придніпровського районного суду м. Черкаси, версія вбивства сина матір'ю підтвердилася результатами об’єктивного розслідування. Так, в ході проведення слідчих дій було встановлено відсутність перебування в квартирі сторонніх осіб під час вчинення вбивства. Не підтвердилася інформація і про викрадення грошей та інших матеріальних цінностей. А проведені негласні слідчі дії з прослуховування помешкання підтвердили, що жінка вчинила вбивство з необережності. Про це вона розповіла в розмові з чоловіком.

audiozapis

В результаті судового розгляду суд кваліфікував скоєне кримінальне діяння за частиною 1, статті 119 ККУ (вбивство з необережності) та призначив покарання у вигляді 3-х років позбавлення волі з випробувальним терміном – один рік.

Сама обвинувачена своєї провини не визнала, та подала апеляційну скаргу, апеляцію на рішення суду подав і державний обвинувач.

Прізвища учасників судового процесу не публікуємо з етичних міркувань.

Сосед сказав:

И в течении года эта особа гуляла как ни в чем не бывало во дворе с коляской. Правда в ошейники в маячком . Как можно вообще таких невменяшек выпускать на свободу?

Вгору