У Черкасах товариства з утилізації відходів підозрюють у забрудненні грунту (фото)

17 листопада 2016, 09:10

1

На території підприємств оперативники Управління захисту економіки провели санкціоновані обшуки. Працівники Державної екологічної інспекції відібрали зразки ґрунту та води для лабораторних досліджень.

Про це повідомляє прес-служба ГУНП в Черкаській області.

2

Співробітники Управління захисту економіки (УЗЕ) в Черкаській області ДЗЕ Нацполіції встановили, що роботи із утилізації і зберігання відходів проводились товариствами з порушенням ліцензійних умов, правил охорони навколишнього природного середовища та життя і здоров’я людей.

3

Зберігалися відходи на відкритому ґрунті без використання спеціальних ємностей. Всі види відходів не сортувались та окремо по видах не зберігались.

Внаслідок протікання небезпечних відходів забруднено земельну ділянку та знищено частину зелених насаджень.

4

В рамках кримінального провадження, відкритого за ст. 326 (Порушення правил поводження з мікробіологічними або іншими біологічними агентами чи токсинами) Кримінального кодексу України, поліцейські спільно з працівниками обласної екологічної інспекції та обласного лабораторногоцентру провели санкціоновані обшуки.

5

В ході проведення обшуків встановлено, що не дотримання товариствами встановлених норм зберігання відходів призвели до забруднення земельної ділянки площею 740 квадратних метрів. Серед виявлених небезпечних відходів переважну кількість складали люмінесцентні лампи, непридатні косметичні засоби, батареї живлення, відпрацьовані мастила та пластик.

6

Працівники екологічної інспекції та лабораторного центру відібрали зразки ґрунту, води та стоків для подальшого дослідження.

На даний час встановлюється сума збитків.

7

Вгору