У Черкасах судитимуть чоловіка, який вчинив розбій та забрав гроші з каси магазину

16 листопада 2016, 13:51

thumb-big-420x305-cb29

Черкаським відділом поліції ГУ НП в Черкаській області проводиться досудове слідство у кримінальному провадженні відносно 29-річного громадянина за фактом розбою, поєднаного з проникненням у сховище, вчиненого наприкінці літа.

Встановлено, що даний чоловік, маючи умисел на відкрите викрадення чужого майна, зайшов до магазину, де дістав предмет, схожий на пістолет, і пригрозив його застосуванням продавчині. Остання, сприймаючи пістолет, як вогнепальну зброю та погрозу його застосування, як реальну загрозу життю і здоров’ю, не чинила опір. В результаті зловмисник зайшов за прилавок, проник у касове сховище і заволодів наявними там грошовими коштами, після чого з викраденим з місця скоєння злочину зник.

За результатами проведених слідчих (розшукових) дій злочинця встановлено та повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 187 КК України (розбій, поєднаний з проникненням у сховище).

Наразі триває досудове слідство, проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії для встановлення всіх фактичних обставин кримінального правопорушення.

За інформацією прес-служби Черкаської місцевої прокуратури

Вгору