У Черкасах сплатили майже 6,7 млн грн за ліцензії на торгівлю алкоголем і цигарками

24 листопада 2016, 06:33

5673

За 10 місяців 2016 року підприємці, які обслуговуються в Державній податковій інспекції у м. Черкасах, сплатили до місцевих бюджетів 6,7 млн.грн. за ліцензії на право роздрібної торгівлі пивом, алкогольними напоями та тютюновими виробами, що на 0,7 млн. грн. більше, ніж минулого року. За звітний період у ЦОПі видано 372 ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та 213 ліцензій на роздрібну торгівлю тютюновими виробами.

Роздрібна торгівля алкогольними напоями (за винятком столових вин) або тютюновими виробами може здійснюватися виробниками або суб’єктами господарювання всіх форм власності, виключно за наявності у них ліцензій на продаж зазначеної продукції.

Плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, становить 8 000 гривень на кожний окремий, зазначений в ліцензії електронний контрольно-касовий апарат, що знаходиться у місці торгівлі; на роздрібну торгівлю тютюновими виробами на кожне місце торгівлі – 2 000 гривень.

На території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст - 500 гривень на роздрібну торгівлю алкогольними напоями на кожний окремий, зазначений у ліцензії електронний контрольно-касовий апарат та 250 гривень - на роздрібну торгівлю тютюновими виробами на кожне місце торгівлі.

Плата за ліцензії на право роздрібної торгівлі провадиться щоквартально рівними частками і зараховується до місцевих бюджетів.

Звертаємо увагу, що у разі зміни відомостей щодо місця торгівлі, зазначених у виданій ліцензії, орган, який видав ліцензію, на підставі заяви суб’єкта господарювання протягом трьох робочих днів видає нову ліцензію, оформлену з урахуванням змін, що відбулися. Тобто, на нове місце торгівлі суб’єкт господарювання повинен придбавати нову ліцензію.

За інформацією прес-служби ДПІ у м. Черкасах

Вгору