У Черкасах розпочався суд, на якому хочуть зняти мера Шполи з виборів

13 квітня 2017, 10:54

У Черкаському окружному адміністративному суді продовжується розгляд справи за позовом кандидата в депутати до Шполянської ОТГ Валентина Лук’яненка від партії БПП, який вимагає від виборчої комісії  скасувати рішення про реєстрацію діючого мера Сергія Кравченка, як кандидата на міського голову Шполянської ОТГ. 

Сьогодні у суді відбуваються дебати між сторонами. Міський голова Шполи Сергій Кравченко говорить, що його реєстрація відбувалась за всіма пунктами закону.

- Мені також незрозуміло, чому цей кандидат звернувся з позовом, оскільки він балотується по багатомандатному округу. Тому я не розумію яким чином моя реєстрація порушує його права та інтереси. І вчора його представник у суді також не зміг надати аргументовану відповідь, - говорить Сергій Кравченко.

Представник міського голови Михайло Лобів припускає, що можуть бути й інші судові позови. За його словами, опоненти пробують у будь-який спосіб зняти сильного конкурента.

- Позивач і Сергій Кравченко навіть не є конкурентами. Моя суб'єктивно думка, що у такий спосіб хочуть усунути сильного конкурента ще до самих виборів. Його бояться тож і хочуть не допустити до виборів.

Водночас Сергій Кравченко говорить, що його виборці здивовані наявності такого позову^

- Вчора і сьогодні у мене були призначені зустрічі з виборцями. Але, на жаль, я був вимушений бути у суді. Людям ситуацію роз’яснюють мої представники, і шполяни обуренні, що є такий позов.

Вгору