У Черкасах проведуть психокорекційні заняття для жінок, які стали жертвами насилля

28 березня 2017, 17:46

Реалізацію проекту «Добро множить добро» із 3 квітня розпочинає ЧБО ЛЖВ «Від серця до серця». Він має на меті мобілізувати жінок, які постраждали від насильства або є потенційними жертвами насильства та передбачає їх участь у групах психоемоційного розвантаження (виготовлення виробів ручної роботи), тренінгах та психокорекційних заняттях, інформує прес-служба ЧБО ЛЖВ «Від серця до серця».

У ході проекту проведуть інформаційно-просвітницькі заходи з питань гендерної рівності та протидії домашньому насильству серед жінок. До всього, зауважують благодійники, всі охочі зможуть долучитися до проекту, участь у якому абсолютно безкоштовна, зможуть отримати консультації психолога, юриста та соціальних працівників. Фінансуватиме проект «Добро множить добро» Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ЧОДА.

– На сьогодні при Центрі Реінтеграції, який діє на базі ЧБО ЛЖВ «Від серця до серця», вже функціонує жіноче відділення для жінок, які опинилися у складних життєвих обставинах. Останнім часом туди почастішали звернення від жінок, які постраждали від домашнього насильства або є потенційними жертвами насильства та потребують як матеріальної, так і психологічної допомоги. Однак такі жінки потребують також і багато інших послуг, які сприятимуть їх адаптації та подоланню стресового стану після пережитого, – зауважує фахівець ЧБО ЛЖВ «Від серця до серця» марина Здоровець. – Цим проектом ми хочемо згуртувати жінок та попереджувати випадки насильства, проводячи різні тематичні заходи. Завдяки групам психо-емоційного розвантаження, де жінки матимуть змогу щось виготовляти своїми руками, ми допоможемо їм відволікатися від негативних емоцій та думок, будемо навчати їх вірити у себе та свої сили.

За словами благодійників, до реалізації такого проекту спонукала акція «Насильству немає виправдання», що була присвячена 16 дням проти гендерного насильства. Тоді ЧБО ЛЖВ «Від серця до серця» стала її співорганізатором у Черкасах. Фахівці організації побачили велику кількість жінок, що потребують допомоги, хоча тих, хто мовчить про проблеми ще більше.

– Сподіваємося, що цей проект допоможе жінкам вирватися зі стану, який пригнічує їх та не дає можливості рухатися вперед. Якщо наші заходи допоможуть жінкам стати впевненішими у собі та змінити своє життя на життя без насильства – це і буде показником того, що ми займаємося потрібною справою, – наголошує Марина Здоровець.

Про графік занять та тренінгів можна дізнатися за телефоном –  096 169 72 47, 063 575 43 86, Марина (координатор проекту).

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору