У Черкасах продовжують доводити провину керівництва театру у пожежі

12 листопада 2016, 19:29
11124796_10203080189204413_99552669_n-424x2811-424x281

Фото Ігоря Єфімова

В ГУ Нацполіції в Черкаській області продовжують встановлювати особу, яка безпосередньо причетна до пожежі в черкаському театрі. Водночас правоохоронці повідомляють, що їм вдалося виявити факти халатного відношення керівництва театру до збереження матеріальних цінностей та забезпечення протипожежної безпеки.

Про це повідомляють в ГУ Нацполіції в Черкаській області.

Зокрема, встановлено, що починаючи з 2013 року проведеними повірками було виявлено чисельні порушення норм пожежної безпеки в театрі. Керівництву театру неодноразово вказувалось на необхідність належного укомплектування пожежних кранів пожежними стволами та рукавами і проведення їх технічного обслуговування та перевірок на працездатність. Також правоохоронці повідомляють, що  на момент пожежі системи внутрішнього пожежогасіння та протипожежний водогін перебували у несправному стані.

«На всі виявлені порушення керівництву театру протягом декількох років систематично виносились чисельні приписи на їх усунення, проте їх виконання було проігноровано, за що керівництво театру притягувалося до адміністративної відповідальності. Важливо, що кошти, отримані театром протягом 2013 - 14 років керівництвом закладу не скеровувались для усунення порушень протипожежної безпеки, а витрачались на інші потреби. Згідно висновків експерта саме ігнорування заходів протипожежної безпекипризвело до наявних тяжких наслідків, які були заподіяні пожежею», - йдеться в повідомленні поліції.

Нагадаємо, нещодавно директору Черкаського драмтеатру повідомили про підозру у службовій недбалості. 

Водночас для самого директора театру Володимира Осипова підозра прокуратури стала несподіванкою. До того ж отримав він її наступного дня після того, як подав заявку на участь у конкурсі на посаду директора черкаського театру.

Олена сказав:

Дуже просто перекладати провину на людину, яка не мае до пiдпалу нiякого вiдношення, бо самi виявилися неспроможними знайти винних у цьому злочинi. Вимушена повторитися: коли пiдпалили кiнотеатр “Жовтень” у Киевi, такого повороту справи не було! Навiть дивуе, як у нас можуть просто призначити винного, аби закрити справу. У людей все бiльше i бiльше виникае недовiра та сумнiви щодо професiоналiзму вiдповiдних органiв…

Вгору