У Черкасах почали готуватися до відзначення Дня міста

19 червня 2017, 20:06

У мерії Черкас почали підготовку до відзначення Дня міста, яке припадає на 16-17 вересня. Про це йдеться у проекті рішення виконавчого комітету, що з’явився на сайті мерії 19 червня, повідомляє "ВІККА".

Так, виконком планує розглянути питання затвердження оргкомітету, до якого має увійти 14 осіб, та плану заходів щодо підготовки та відзначення свята.

Серед запланованого – привести у належний стан вулиці, площі, підприємства, установи, організації та парки міста, очистити від бруду бордюри, перевірити роботу міських фонтанів, прикрасити торгівельні заклади та громадський транспорт державними прапорами та прапорами міста Черкаси, вітальними гаслами, кульками тощо.

Також планується виготовити та розмістити кольорові святкові розтяжки у місті. На їх виготовлення та оплату автовишки планують витратити 8,6 тис. грн.

А от на виготовлення сувенірної, друкованої та іншої продукції з логотипом міста Черкаси та нагородної атрибутики передбачено 64,7 тис. грн.

Найдорожчим у кошторисі стало створення історичного фільму про місто Черкаси періоду козацької доби. На це планують витратити 104 тис. грн.

Традиційно на черкащан очікують культурно-мистецькі та спортивні заходи, серед яких – фестиваль національних меншин.

Вгору