У Черкасах оштрафували бармена і продавця, які вночі продали неповнолітнім алкоголь і цигарки

15 листопада 2016, 09:58

pm988image001

В ході проведення комплексного загальнодержавного відпрацювання працівники ювенальної превенції Черкаського відділу поліції в ночі перевірили перебування дітей віком до 16 років у  розважальних закладах міста. Головна мета цих заходів – попередження злочинності як з боку дітей, так і відносно них. 

Про це повідомляє прес-служба ГУНП в Черкаській області.

В одному з обстежених нічних розважальних закладів поліцейські виявили 15-річну черкащанку, яка після десятої години вечора перебувала у розважальному закладі. На власника закладу складений протокол за частиною 1 статтею 180-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення порядку перебування дітей в закладах, в яких здійснюється діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування), що передбачено Законом накладення штрафу від 850 до 1700 гривень.

pm278image002

В цьому ж закладі правоохоронці виявили 16-річного неповнолітнього черкащанина, який в залі розпивав пиво. А під час відпрацювання магазинів виявили 16-річну неповнолітню жительку Черкас, якій продавчиня продала пачку цигарок. Відносно бармена та працівника магазину, складені адміністративні протоколи за частиною 2 статті 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає накладення штрафу від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

pm233image003

Правоохоронці наголошують, що такі профілактичні заходи будуть проводитися постійно.

Вгору