У Черкасах обрали нового очільника обласного відділення НОК

18 березня 2015, 19:52

bildaIMG_2116

17 березня стартувала звітно-виборча асамблея черкаського відділення Національного олімпійського комітету. За будь яких обставин сьогоднішня асамблея мала завершитися призначенням нового очільника обласного осередку. Справа в тому, що Валерій Черняк, який мав виконувати ці функції самоусунувся, керував останнім часом обласним НОКом його перший заступник – Микола Холоденко. Саме Микола Миколайович був одним з претендентів на сьогоднішніх виборах, а конкуренцію йому складав президент федерації триатлону України – Андрій Більда, повідомляє "Черкаський спорт".

У актовій залі управління у справах сім’ї молоді та спорту, який знаходиться в адміністративній будівлі спорткомплексу Манеж і яблуку ніде упасти. Явка делегатів НОКу майже стовідсоткова. Правда далеко не всі обласним федераціям було надане право голосувати. Буцімто в обласне відділення НОКу входить леше 18 федерацій, які прописані на Черкащині. Правда ця вибірковість викликала неабияке обурення у представників інших обласних федерацій.

Почалося засідання із відзначенням нагородами та грамотами Національного олімпійського комітету. Потому Микола Холоденко прозвітував про діяльність обласного відділення за останні чотири роки.

Саме засідання тривало аж чотири години. Дуже довго делегати розбиралися в якому режимі голосувати, в решті зупинилися на таємному. Неймовірна драма розгорнулася і при підрахунку голосів. Важко було уявити, що переможця у цьому голосуванні визначить єдиний голос!

Взагалі було роздано 50 бюлетенів, з них один був визнаний не дійсним. В результаті за Андрія Більду проголосувало 25 делегатів, за Миколу Холоденка – 24! Лічильна комісія ще кілька разів перерахувала бюлетені і таки винисла вердикт – новим головою відділення НОКу в Черкаській області обрано Андрія Більду.

Після оголошення результатів Микола Холоденко подякував спортивній громаді за десятирічну співпрацю та полишив засідання. Відповідно, відхиливши позицію Більди бути його заступником. Місце першого заступник голови НОКу було запропоновано екс-паралімпійцю – Антоно Скачкову, а от кандидатуру іншого заступника обговорювали ще добрі пів години.

 

Вгору