У Черкасах облаштування потребують 16 ярмарків і ринків

16 листопада 2016, 16:44

05a4f5849dc71762f695c996240b8ae3271ba11b

У всіх мікрорайонах м.Черкаси працюють 16 ярмарків та ринків, які нині потребують поліпшення умов для торгівлі.

Про це розповів директор КП "Черкаські ринки" Дмитро Лукашенко, пише УНН-Центр.

"У місті діють 16 місць для торгівлі, де людям треба створити належні умови. Ярмарки розташовані по вулицях Пацаєва, Добровольського (район 700-річчя), Нарбутівська (колишня Петровського), Толстого − Ю.Іллєнка, Сержанта Смірнова, Гагаріна, вул.30 років Перемоги, 4 та 30 років Перемоги, 36, вул.Сумгаїтська, 12, Ярославській, вул.Онопрієнка, вул.Гоголя (між вул.Небесної Сотні та Смілянською), по вул.Благовісній (ярмарок саджанців). Також два ринки працюють по вул.Благовісній та по вул.Смілянській, 33. Ще один плануємо створити по вул.Припортовій", − розповів Дмитро Лукашенко.

За його словами, всі ці ярмарки й ринки потребують поліпшення умов для торгівлі: на деяких треба облаштувати підлогу, щоб люди не стояли в калюжах, або поставити прилавки чи навіси.

"Також земельна ділянка під ярмарок має бути відведена в постійне користування, аби після облаштування не довелося переїжджати до іншого місця. Для цього ми й вибрали земельні ділянки, де можна зробити нормальні умови для торгівлі. Щодо деяких місць торгівлі, то ми виготовлятимемо проекти, аби зробити майданчик на постійній основі. Наприклад, по вул.Сумгаїтській, 12 ми не будемо прокладати підлогу, а лише поставимо обладнання. Так само й по вул.30 років Перемоги, 36. По вул.Сержанта Смірнова немає майданчика, тому прокладатимемо тротуарну плитку", − зазначив директор КП "Черкаські ринки" .

На такі роботи, за словами посадовця, у міській раді спланували виділити близько 900 тис. грн, проте на сесії міської ради депутати ухвалюватимуть остаточне рішення.

Вгору