У Черкасах новопризначеного керівника Держгеокадастру “виставили за двері” (відео)

12 квітня 2017, 12:51

Скрін vycherpno.ck.ua.

Призначення нового керівника Держгеокадастру України в Черкаській області почалося зі скандалу. Як повідомили "ВиЧерпно" у ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій», новопризначеним очільником державної структури став Віктор Харченко.

Таке призначення обурило деяких представників громадськості, оскільки, за їх словами, за ним тягнеться корупційний слід.

Тому із самого ранку вони завітали до його кабінету і попросили написати заяву про звільнення.

- Представники найпотужніших громадських організацій Черкащини висловили свою принципову позицію щодо недопущення махрових корупціонерів на державні посади. Як Голова Громадської ради , — зауважив керівник ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій»Євгеній Глєбов , — попереджаю голову Держслужби з питань геодезії Олега Цвяха про неприпустимість призначення на посади корупціонерів з яскравим кримінальним шлейфом, без проведення конкурсу та без погодження з громадою на місцях.

- Я не буду писати заяву, немає підстав. І ви, хлопці, не праві. Ви мене абсолютно не знаєте, — відповів на закиди громадськості Віктор Харченко.

Як зазначають представники громадської спілки, Віктор Харченко був керівником Управління земельних ресурсів одного з районів цього ж регіону, але за часів екс-президента Віктора Януковича.

Нагадаємо, що до цього обов’язки начальника держгекокадастру в Черкаській області виконувала Ольга Залога.

ОАМБ сказав:

Гнилого Упиря на той же смітник.

Вгору