У Черкасах молодь самостійно завершила “декомунізацію” вулиці

10 квітня 2017, 14:44

Поки Черкаси звично “розгойдуються”, повільно готуючись до заміни старих заіржавілих табличок з іменами більшовицьких “героїв” на перейменованих вулицях, хлопці із юнацького загону морських піхотинців імені В’ячеслава Галви повністю замінили таблички на вулиці, нещодавно названій на його честь,пише "Козацький край".

- Сьогодні, у Вербну неділю, ми продовжили наш проект, присвячений пам’яті полковника В’ячеслава Галви. Хлопці з загону морських піхотинців Черкаського клубу юних моряків безкоштовно передали жителям перейменованої на честь В’ячеслава Галви вулиці другу партію табличок з назвою вулиці та номером дома. Таблички виготовив своїм коштом наш друг Олександр Савін. Тим власникам будинків, які не чули про людину, ім’ям якої названа їх вулиця, хлопці роздали інформаційні листівки про те, ким був В’ячеслав Галва і, що він зробив для своєї країни. Герої не вмирають! - зазначив керівник загону Михайло Шитко.

Інструктор полку “Азов”, черкащанин В’ячеслав Галва (позивний “Кузьміч”) загинув влітку 2014 року в Урзуфі під Маріуполем на Донеччині.

Зацікавлений сказав:

1) А яка стара назва і де ця вулиця знаходиться взагалі ? (назва населеного пункту не вказана, бо якщо Черкаси – то там затверджений окремий макет таблички)
2) а жителі взагалі повісили ці таблички?-фото б хоч 1 будинку з коментарем місцевого жителя додали б (люди ж у поважному віці можуть бути і самі не завжди можуть розмістити табличку) чи просто використовуватимуть “не за призначенням, хрюшкам у ночвах їжу помішать чи салатик на ній покромсать, наприклад

Вгору