У Черкасах інтернет-провайдер обіцяє нагороду тим, хто допоможе впіймати вандалів

04 листопада 2016, 12:39

1445857432_article_big_177221437199322

3 листопада у Черкасах вандали пошкодили кабелі подачі інтернету компанії McLaut. Про це вчора у мережі Фейсбук повідомив власник компанії Віталій Лаут. На сьогодні, за його словами, подачу інтернету до користувачів вже відновлено.

- Над відновленням ми працювали практично цілу ніч, - зазначив в коментарі «Про все» Віталій Лаут. – Зараз роботи теж продовжуємо.

Пошкодження були у будинках в Південно-Західному районі, а також на вулиці Громова. Кабелі перерізали, місцями – навіть по кілька разів.

- Це було зроблено цілеспрямовано увечері з 6 до 9 години - у час найбільшого навантаження. Це зробили спеціально, щоб люди не отримували послугу і почали нарікати на компанію, - припускає Віталій Лаут.

Хто може за цим стояти, Віталій Лаут коментувати не береться.

До поліції, говорить він, компанія не зверталася - відразу кинулися відновлювати подачу інтернету користувачам. Наразі він просить всіх абонентів, які бачать біля кабелів невідомих осіб, відразу повідомляти операторам компанії.

- Просимо людей допомогти нам спіймати тим, хто ріже кабелі. Зі свого боку гарантуємо винагороду, - уточнив власник компанії.

Андрiй сказав:

где день компенсации?

Вгору