У Черкасах хочуть побудувати нову тролейбусну лінію

12 жовтня 2016, 09:10

14670718_1046886252047364_8572898685179865826_n

У Черкасах хочуть побудувати нову тролейбусну лінію, яка з'єднає вулицю Чорновола і Пацаєва. Наразі розробляється проект будівництва контактної мережі тролейбуса по вул. Гетьмана Сагайдачного. Оголошено тендер.

Про це повідомив представник громадської ради при КП "Черкасиелектротранс" Валерій Мироненко у Facebook.

Згідно умов тендеру, проектній організації за 90 днів необхідно буде розробити проектно-кошторисну документацію на будівництво контакної мережі тролейбуса по вул. Гетьмана Сагайдачного - від вул. В.Чорновола до вул. Пацаєва протяжністю в 4,79 км (в двоколійному вимірі). Очікувана вартість повинна скласти 65 000 грн. Дана інформація розміщена на сайті Держзакупівель.

"Хоча мені цікаво, чому саме в цьому напрямку вирішено розвивати тролейбусне сполучення, адже є більш цікаві і прибуткові напрямки, які теж потребують уваги. Вже надходять пропозиції побудувати кільцеву контактну лінію: Припортова, Гагаріна, Смирнова, Героїв Дніпра, Жужоми, Гагаріна, Припортова, враховуючи великий пасажиропотік, оскільки на Митниці проживає 30000 жителів + влітку на пляж їдуть з усього міста. Ось і представте собі. З вул. Сагайдачного взагалі не порівнянно. Так само вносяться пропозиції щодо побудови контактної мережі через вулицю Хрещатик в обхід Соборної площі. Адже постійно через різні святкування, паради, зібрання, страйки, заїзди, виставки тролейбусний рух містом майже повністю стає паралізованим. А так через запасну гілку, яка б проходила частково через Хрещатик, місто і тролейбусний рух не зупинялися через такі от перекриття руху. А які пропозиції у Вас долучайтеся до обговорення, - заначив Мироненко.

Вгору