У Черкасах двоє велоактивістів разом із міліціонером патрулюватимуть «свій» район вночі

21 березня 2015, 09:05

VM8eu1hWzeU

ГО «Черкаський велопатруль» у партнерстві з ГО «Ультрас» вирішили створити громадське формування для охорони правопорядку у нашому рідному місті. Цю ініціативу підтримав очільник обласного Управління МВС Владислав Пустовар, пообіцявши усіляко сприяти добровільним захисникам спокою містян.

Двоє велоактивістів разом із міліціонером патрулюватимуть «свій» район у нічний час. На озброєнні «дружинники» матимуть засоби індивідуально захисту, бронежилети та травматичну зброю. Враховуючи те, що окремі райони Черкас є дуже «проблематичними» з огляду на криміногенну обстановку, а у обласного Управління МВС не вистачає людських ресурсів на систематичне патрулювання вулиць, ця ініціатива могла б бути дуже корисною для містян. Також кожну неділю  будуть проходити навчання.

Нагадаємо, що ГО «ВелоПатруль» уже понад рік успішно впроваджує в життя проект по наданню супроводу жінкам і дівчатам, які вимушені пізно увечері насамоті повертатися додому. За цей час активісти вберегли від можливих неприємностей більше 500 представниць прекрасної статі і не отримали жодного негативного відгуку.

Вгору