У Черкасах донеччанка презентує українську вишивку

16 листопада 2016, 13:05
Роботи майстрині

Роботи майстрині

Сьогодні, 16 листопада, о 15.00 у Черкасах відкриється виставка «Культурний простір Донеччини». Свої роботи у музеї «Кобзаря» Т.Г. Шевченка презентує Людмила Огнєва.

Роботи майстрині

Роботи майстрині

Виставка «Культурний простір Донеччини» представить до уваги глядачів ретроспективу творів пані Огнєвої. Експозиція зібрала твори різних періодів. Зокрема, будуть представлені роботи, пов'язані з українцями, чиї справи визначали долю України; відтворення вишивок політичних в'язнів; зразки християнської символіки, а також прапори та стрічки з Євромайдану міста Донецьк. Також буде презентовано фрагмент експозиції зі знищеного громадського музею «Смолоскип» у Донецьку під назвою «Пам'ять на життя».

Виставка діятиме до 16 грудня.

Роботи майстрині

Роботи майстрині

ludmyla-ogneva1-558x521

Довідково: Людмила Огнєва – народилася 1936 року на Вінничині. Радіофізик. Громадська діячка. Журналістка. Дослідниця української вишивки. Член Національної спілки журналістів України та Національної спілки народних майстрів України. Від 1998 року очолює Донецький відділ Союзу українок. У різний час була натхненницею та організатором кількох клубів народної творчості в Донецьку, таких як «Світлиця», «Чарівниця». Є автором понад 45 видань про несправедливо замовчуваних героїв українського минулого.

Адреса музею: м. Черкаси, вул. Байди-Вишневецького, 37. Музей працює щоденно крім понеділка та п’ятниці з 9 до 17 год.

Вгору