У Черкасах для дітей з інвалідністю збирають допомогу

24 листопада 2016, 20:05

хелп-допомога

30 листопада черкаські волонтери відвідають Придніпровський територіальний центр, де проведуть для дітей з інвалідністю майстер-класи. Відтак волонтери просять небайдужих містян про допомогу.

"Дуже потрібні солодощі, фрукти, щоб цим діткам зробити хоть якесь свято. Як і раніше просимо м'які іграшки. Можна іграшки, які вже більше не знадоблятся вашій дитині, або вона вже ними просто награлась. Є потреба у памперсах: для дорослих розміром 2-3 та для дітей розміром 5-6, - повідомляє черкаська волонтерка Лариса Устроєва у Facebook.

Також потрібні канцелярські товари, спортивні м’ячі та обладнання, силомір-динамометр, спірометр та металевий конструктор. Для багатьох діток, які не мають батьківського піклування, ми збираємо також речі та взуття. Тому просимо долучитися всіх, хто хоче і може поділитися турботою з тими, хто її потребує найбільше".

Подарунки дітям можна передати у приміщення Благодійного фонду "Час надії" (подвір’я ЦНТІ, вхід з бульвару Шевченка). Деталі можна дізнатися за телефонами: (097)833-39-71, (094)974-74-09 (Лариса) або (093)111-08-47 (Інна).

Вгору